Zamawianie produktów.

W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.
Poniżej znajduje się krótka informacja dotycząca zamówień.
Zapraszamy!

Oferujemy wyroby, skrzynki drewniane w najwyższej jakości

Jak zamawiać?

Nasza firma produkuje opakowania drewniane pod konkretne zamówienie klienta, dlatego nie posiadamy klasycznego cennika. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Posiadamy również własne wzory produktów o określonych wymiarach, które możemy zaproponować. Wyceny dokonujemy w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeżeli nie otrzymają Państwo odpowiedzi po tym czasie prosimy o ponowny kontakt, ponieważ istnieje możliwość, że mail do nas nie dotarł.

Abyśmy mogli jak najszybciej wycenić dla Państwa produkt bardzo prosimy o zawarcie w mailu następujący informacji:

  • wymiary wewnętrzne lub zewnętrzne skrzynki
  • informacje odnośnie sposobu zamykania: zapięcie z przodu, magnesy neodymowe, zamykanie na zasuwę lub zaznaczenie innego sposobu zamknięcia
  • inne szczegóły konstrukcyjne (jeżeli jest taka potrzeba)
  • preferowana kolorystyka - w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kolorów; w przypadku zainteresowania podeślemy na maila katalog dostępnych kolorów. Wszystkie nasze produkty malowane są w połysku
  • w przypadku wykonywania graweru oraz hot stampingu konieczne jest dostarczenie logotypu w grafice wektorowej

Minimalna ilość przy której podejmujemy się realizacji zamówienia to 50 szt, w przypadku bardzo małych opakowań 100 szt.

Transport

Nasze produkty wysyłane są w paczkach lub na paletach do Polski oraz za granicę. Istnieje możliwość podesłania własnego kuriera po odbiór towaru. W celu uzyskania dokładnych informacji orosimy o kontakt mailowy.